Keď ste sa rozhodli navštíviť našu stránku, pravdepodobne máte záujem o auto dovezené zo zahraničia. Prečítajte si najlepšie dôvody, prečo tak urobiť. 

Dôležitým faktorom pri kúpe nového (jazdeného) auta je cena. Cena áut v Nemecku je vždy o niečo lepšia ako u nás. Niesú to len jazdené, ale aj nové a predvádzacie autá, pri ktorých je cena výrazne nižšia ako v SR. Výhodou je, že keď sa rozhodnete pre kúpu, auto je reálne na sklade alebo v predajni. U nás treba nové auto objednať a čakať niekoľko mesiacov kým sa vyrobí a dostane k Vám. Ďaľším dôvodom pre kúpu auta z dovozu je technický stav. Toto je veľmi dôležité! Pri dovoze z Nemecka sú autá vo výbornom technickom stave, tz. že motor, prevodovka a ostatné časti sú servisované v značkových servisoch. Tieto autá sú čisté a interiér je nepoškodený. Ak sa aj nájde auto, ktoré bolo poškodené, je perfektne opravené a predajca nás o tom čo s ním bolo a kde sa opravovalo vopred informuje. 

Dovezené autá z Nemecka majú výborný technický stav najmä vďaka cestám, diaľniciam a cestám 1 triedy, ktoré sú v Nemecku a západných krajinách v neporovnateľne lepšom stave ako u nás. Znamená to tuhé nápravy, tlmiče, silenbloky a ostatné časti podvozku. Je všeobecne známe, že auto ktoré má najazdené 100 000km v Nemecku nemôžeme porovnať s autom, s tými istými km ktoré jazdilo u nás. 

Takže cena, technický stav, prístup k servisným intervalom, ekonomická situácia a stav ciest sú dôležité a presvedčivé faktory, prečo sa rozhodnúť pre dovoz auta z Nemecka. 

Toto sú najdôležitejšie výhody dovezených áut. O ďaľších Vás radi budeme informovať telefonicky, alebo pri osobnom stretnutí.